מילוי שפתיים? ככה תצרו מראה מלא, ללא ניתוח!

שפתיים מלאות הפכו עבור רבים לסמל החושניות והיופי, בעוד שכיום לא מעט כוכבות וסלביות נראות בעלות שפתיים מלאות וחושניות.

עם זאת, פרוצדורות קוסמטיות אינן מובילות תמיד לתוצאה הטובה ביותר, כמו גם שלא לכולן ישנו התקציב הדרוש כדי למלא שפתיים בבוטוקס או בחומרי מילוי אחרים בכל כמה חודשים.

מילוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית, מקנה שפתיים חושניות לאורך זמן, כמו גם שמילוי באמצעות החומר שנחשב ידידותי לגוף, יקנה שפתיים חושניות, ללא נפיחות או גושים כמו שקורה במילוי על ידי סיליקון או שאר חומרים שנראה שאינם מטיבים עם מראה הפנים והתוצאה הכללית.

חומצה היאלורונית ידועה גם בשם גליקוזאמינוגליקאן, והיא מיוצרת מתאי קרום, תוך שהחומצה אינו גופריתית והיא מצויה בין רקמות החיבור והעצבים – כך שמדובר בחומר טבעי לחלוטין.

 

אז מה עושים?

אם אתן רוצות לאפשר לשפתיים שלכם מראה נעים, יפה וחושני, ישנן כמה שיטות באמצעותן תוכלו לפעול, כגון:

מילוי שפתיים על ידי חומצה היאלורונית 

באמצעות השיטה ניתן למלא שפתיים ולהפוך אותן לבעלות צורה סימטרית וחושניות. באמצעות מילוי על ידי החומצה ועל ידי המומחים אשר עוסקים בתחום, אפשר ליהנות מתוצאות בעלות מראה טבעי: לאורך זמן.

שימוש בקרם שפתיים

כיום ברשתות הקוסמטיקה  ובפארמים השונים ישנם קרמים שונים שמסייעים לקבל מראה חושני לשפתיים. חלק מהחומרים מכילים חומרים כמו בוטנין או קלוגן היוצרים מראה מלא יותר של השפתיים, כמו גם מראה חושני.

שימוש בשפתונים בהירים

כדי לאפשר מראה בעל נפח בשפתיים, נסו להימנע משימוש בשפתונים בעלי גוון כהה. בחרו שפתונים בהירים תוך שימוש בתוום שפתיים בגוון דומה עמו תתחמו את השפה העליונה ומעט מעליה על מנת לקבל מראה חושני וזוהר.

תחזוקה של מראה העור והפנים

הקפידו לבצע תחזוקה של מראה העור, הפנים והשפתיים על ידי מומחים בקליניקות שונות וזאת על מנת שניתן יהיה להעניק מראה שווה לפנים טבעי וכזה שאינו נראה נפוח או מוזר.

 

לסיכום, מילוי שפתיים על ידי חומצה היאלורונית יקנה לכם שפתיים מלאות לאורך זמן, כמו גם שבאמצעות טיפול כזה ללא ניתוח ובכמה דקות – ניתן לשוות לשפתיים מראה חושני, סימטרי ויפה.