חומצה היאלורונית עבור מילוי שפתיים - כל מה שצריך לדעת!

האם ידעתם כי אחד החומרים שנחשבים תגלית של ממש בתעשיית הקוסמטיקה והרפואה הינה: חומצה היאלורונית? כיום רבים מחפשים אחר הדרך ליהנות משפתיים חושניות ועור נעים, יפה וצעיר ללא סיכון. וכאן נכנסת לתמונה אותה החומצה, עליה כולם מדברים!

אבל מה זה אומר "חומצה היאלורונית"?

חומצה היאלורונית הינו חומר טבעי שנמצא בגופם של בני אדם ובעלי חיים ,בעיקר באזור העניים ובין רקמות החיבור. החומר נחשב תגלית של ממש וזאת משום שהוא סופח איליו כמויות מים ושומר על העור שלנו צעיר ורענן.

רבים מגדירים חומצה היאלורונית כ"מעיין הנעורים", תוך שהחומר שנמצא בגוף בכמות גדולה בגופינו בשנים הצעירות אך הוא הולך ואוזל עם התבגרותנו. לכן תעשיות הרפואה והקוסמטיקה מנסות לייצר ממנו כמה שיותר, וזאת כדי לעשות בו שימוש בתחום הקוסמטיקה והרפואה.

מתי משתמשים בחומצה היאלורונית

 מלבד עבור מילוי שפתיים, מילוי קמטים או שימושים אחרים בתחום הקוסמטיקה – בחומר זה משתמשים גם לצרכי רפואה כמו לשיפור מצבים של שחיקת מפרקים, בעת בעיות בעיניים, בזמן פציעות על מנת לרפא פצעים במהירות, כמו גם עבור שאר תחלואים ומצבים רפואיים.

בחומצה משתמשים גם על מנת להאט את תהליך ההזדקנות, כמו גם לצרכי רפואה שונים. ריכוז גבוה של חומצה יוצר מראה עור חלק, מאוזן ובעל לחות טבעית.

יתרונות של מילוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית

מי שרוצה לתור אחר היתרונות של שימוש בחומר זה עבור מילוי שפתיים, חשוב שידע כי התוצאה של מילוי בשפה באמצעות החומר הינה סימטרית, טבעית וחושנית. ההבדל בין מילוי שפתיים על ידי חומר זה ולא על ידי חומרים אחרים –  הינו כי באמצעות החומצה מתקבל מראה גמיש חלק ונעים לעין בעוד ששימוש בחומרים כמו קלוגן ואחרים עלולים להוביל לשפה בעל גושים ומראה שאינו טבעי.

בנוסף זמן ההשפעה של החומצה על מראה השפתיים אורך כחצי שנה ויותר, מה שנחשב זמן ארוך, בעור שביצוע הפרוצדורה בקליניקות של רופאים – יובילו לתוצאה מושלמת!

לסיכום, כדי ליהנות משפתיים חושניות יש תמיד לבחור בחומרי מילוי טבעיים, ולדעת כי רק בשימוש בחומצה מסוג זה: תוכלו לקבל תוצאות מושלמות וטובות!