מילוי שפתיים – מדוע זה כדאי?

מילוי שפתיים – מדוע זה כדאי?

אם אתם מחפשת את המראה הנשי והחושני – חשוב שתדעי כי כיום באמצעות מילוי שפתיים, אפשר להיות ממראה צעיר ורענן יותר של הפנים, ובקלות! אבל אילו חומרים ישנם עבור מילוי שפתיים? וכיצד בוחרים את המקום בו אפשר לבצע את הפרוצדורה? הכל בהמשך!

בעשורים האחרונים יותר ויותר נשים וגם גברים הבינו כי הם יכולים ליהנות ממראה חושני וצעיר יותר באמצעות הזרקת חומרי מילוי אל איברים שונים בפנים ובגוף. בעוד שמילוי שפתיים הינה אחת הפעולות השכיחות שישנן כיום.

פרוצדורה זאת מקנה מראה נשי יותר או מעוצב יותר עבור נשים וגברים, תוך שהמילוי מתאים גם למי שרוצה לתקן עווית או לשפץ את מראה השפתיים, כמו גם עבור מי שרוצה לייצר בהן נפח חושני.

באילו חומרי מילוי משתמשים לצורך הפעולה?

מי שירצה לחקור מעט אודות מילוי שפתיים: כדאי שידע כי טיפול עיצוב שפתיים נעשה באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים. החומצה, שאינה נחשבת רעילה או מזיקה לעור או לגוף, מופקת מחומרים טבעיים  – תוך שהיא מוזרקת על ידי המומחים אל השפה עצמה. באמצעות המילוי אפשר ליהנות משפתיים מעוצבות ובעלות מראה מלא לאורך זמן.

חומצה היאלורונית הידועה בשמה המקצועי: גליקוזאמינוגליקאן, מייצרת תאי קרום תוך שהחומצה אינו גופריתית והיא מצויה בין רקמות החיבור והעצבים בגוף האדם ובבעלי חיים: כך שמדובר בחומר טבעי לחלוטין.

השפתיים לאחר הטיפול ירגישו חושניות ובעלות מראה טבעי ונעים וזאת מלבי שייווצרו בהן גושיים או שייווצר מראה לא טבעי.

המילוי ומראה השפתיים הנאה מחזיק מעמד לחצי שנה לפחות, כאשר לאחר מכן יש להגיע לקליניקות מעולות למילוי שפתיים ולחדש את הטיפול.

מי שיסתפק בטיפול אחד – ייהנה מחזרה של השפתיים אל מצבן הטבעי, ללא סיבוכים.

מתי כדאי להשתמש בחומצה היאלורונית?

שימוש בחומצה היאלורונית כדאי ואפשרי גם שרוצים לעצב ולהקנות מראה צעיר לפנים, כמו גם מראה מלא לשפתיים. מלבד זאת, טיפול באמצעות חומצה היאלורונית מאפשר למי שסובל מאה- סימטריות בשפתיים: לשפר ולהחזיר לשפה פרופורציות, כמו גם להקנות נפח לשפתיים למראה מאוזן ושלם.

היכן מבצעים את הפעולה?

מילוי שפתיים יש לבצע רק בקליניקות העוסקות בתחום להן מומחים כמו רופאים וקוסמטיקאיות המורשות לעסוק במילוי שפתיים. בכך תוכלו ליהנות מתוצאות טובות ובטוחות!