מילוי שפתיים על ידי חומצה היאלורונית – ככה תיהני משפתיים חושניות ומלאות!

מילוי שפתיים על ידי חומצה היאלורונית - ככה תיהני משפתיים חושניות ומלאות!

מי ששמע לא פעם את המושג חומצה היאלורונית – חשוב שיכיר יותר את החומר הטבעי הזה המופק מרקמות חיבור והוא בעצם משמש ללא מעט מצבים, כמו למשל עבור מניעת שחיקה במפרקים, הוא מקנה זירוז והחלמה של פצעים, כמו גם משמש עבור רפואת עיניים.

החומר הטבעי שנחשב יוצא דופן בתחום הקוסמטיקה, משמש גם לתעשיית היופי, תוך שבאמצעות החומצה ניתן למלא קמטים, להחליק את עור הפנים, כאשר באמצעות החומר הנפלא הזה: ממלאים שפתיים.

מילוי שפתיים על ידי חומצה היאלורונית – מה צריך לדעת על הנושא?

אם בעבר שימוש בבוטוקס או שימוש בקולוגן, הייתה הדרך היחידה למלא שפתיים, הרי שכיום באמצעות חומר טבעי, הידידותי במיוחד לגוף – לקבל מראה צעיר וחושני.

מומחים בתחום הקוסמטיקה מסבירים כי באמצעות חומצה היאלורונית, הלוא היא מולקולה העשויה אטומים הסופחת מים ויוצרה מבנה אטומי גדול, אפשר להקנות למראה הפנים והגוף גוון צעיר יותר, בעיקר כאשר משתמשים בחומר עבור מילוי שפתיים.

האם מדובר במעיין הנעורים?

אחת הטענות של מומחים בתחום הקוסמטיקה והפרוצדורות הקוסמטיות הינה כי שימוש בחומר מקנה הפקת מראה צעיר באמצעות טבילה "במעיין הנעורים", שכן מדובר בחומר שיש לו תוכנות נפלאות! החומר הידידותי לגוף מופק על ידי שאיבתו מן העור, תוך שייצור החומר מקנה האטת הזדקנות והקניית מראה צעיר וחושני לאברי הגוף.

כיצד מבצעים מילוי שפתיים על ידי חומצה היאלורונית?

מי שיבחר בחומר זה כדי ליהנות ממראה חושני ויפה של השפתיים, יוכל גם לעצב שפתיים לא סימטריות או דקות מידי. בנוסף, מילוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית יאפשר מראה נשי וחושני לזמן רב, תוך שאת המילוי יש לחדש תוך חצי שנה ואפילו יותר.

בנוסף, רבים בוחרים בחומצה זאת ולא בחומרים אחרים בשל היכולת ליהנות ממראה טבעי של שפתיים חושניות ללא גושים או אי סימטריה – מה שעלול לקרות בשימוש בקלוגן או חומרים אחרים לביצוע המילוי.

בשל כל אלה רבים בוחרים כיום לבצע מילוי שפתיים על ידי חומצה היאלורונית ולא על ידי חומרים אחרים שנחשבים לא טבעיים או מזיקים לעור הפנים.